A 100 Tagú Cigányzenekar gálaműsorával, borkóstolóval várják a felejthetetlen kikapcsolódásra vágyókat 2021. december 30-án (csütörtökön) a Budapest Kongresszusi Központban.
Ünnepi műsor, menü és jegyvásárlás itt:
www.argosart.huwww.argosart.hu
A nagyszabású koncerten egyszerre 100 zenész játsza Hacsaturján, Brahms, Strauss, Sarasate, Bizet népszerű, fülbemászó dallamait, miközben a közönség a legjobb magyar borászok kiváló nedűit kóstolhatja.
A koncertélményen túl, a gazdagon díszített Pátria teremben a vacsora asztalok mellett ülők élvezhetik a magyar konyha mesterszakácsainak négyfogásos ünnepi vacsoráját, vagy a sósfalatok és bor mellett hallgathatják a 100 Tagú hangzásban és látványban lebilincselő, páratlan előadását. A karzaton ülők azonban az egész terem látványában gyönyörködve élvezhetik a két részes koncertet.
Ínycsiklandó étkek, híres borok, nagyszerű műsor és fantasztikus hangulat a 100 Tagú Cigányzenekarral december 30-án a Kongresszusi Központban!
Válassza ki és Vásárolja meg az Önnek, családjának és barátainak is a legalkalmasabb helyet.
Boldog karácsonyt kívánunk!